Hakkımızda

"Bir elin nesi var ON-EL in bereketi var"

ON-EL UN FABRİKASI SAN.VE TİC.

1973 yılında ON-EL İNŞAAT SAN.VE TİC .A.Ş. olarak kurulan firmamız, 1989 yılında ON-EL UN FABRİKASI SAN.VE TİC. A.Ş. olarak unvan ve faaliyet tadilatı yapmıştır.5.000 m2 toplam alanı, 800 m2 si idari bina olarak,Türkiye'nin hububat ambarı Mevlana diyarı Konya'mızda ülke insanlarımızın temel gıda maddesi olan un üretimi faaliyetine başlamıştır.

2006 yılının sonunda şirketimiz yeni bîr yapılanmanın içine girerek hedeflerini büyütmüştür.

Kaliteden ödün vermeden, sağlık standartlarını en üst seviyede tutarak, kalifiye istihdamı ile sektörünün öncüleri arasındaki yerini daha sağlam hale getirmiştir.

İlke olarak; değerli tüketicilerimize, kalitede 1 numara, sağlık standartlarında 1 numara, fiyatta 1 numara anlayışı ile ulaşmayı hedef belirlemiştir.

Profesyonel satış ve pazarlama departmanımız ile imalatçı ve tüketicilere ulaşarak yaygın iç pazar ağını, müşterilerimizle bire bir görüşmeler ve anket çalışmaları ile müşteri memnuniyetini tesbit edip, en iyiyi, en güzeli, en kaliteliyi üretmek amacı ve gayreti ile çalışmalarımıza ivme kazandırmanın haklı mutluluğu içerisinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

"Bir elin nesi var ON-EL in bereketi var" sloganıyla, gayret bizden bereket Allah'tan...

SAYGILARIMIZLA
Yönetim Kurulu

İletişim

Fevzi Çakmak Mah.Ankara Cad. No:178
KARATAY-KONYA
tel: (332) 342 00 30
fax: (332) 342 00 29
e-mail: bilgi@onelun.com.tr

Yönetim E-Mail